Lista aktualności Lista aktualności

XVI. Mistrzostwa Pracowników Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku w Tenisie Stołowym

W sobotę, 22 marca, w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku przy Szkole Podstawowej nr 4,, odbyły się XVI. Mistrzostwa Pracowników Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku w Tenisie Stołowym.

Wzięło w nich udział 40 zawodników z terenu RDLP Szczecinek, a wśród nich 7-osobowa reprezentacja Nadleśnictwa Szczecinek w składzie: Aleksandra Dolak (podleśniczy Leśnictwa Wierzchowo), Mirosław Matusiak (Zespół Ochrony Lasu), Paweł Kutczyński (podleśniczy Leśnictwa Gwda Wielka), Leszek Adamski (podleśniczy Leśnictwa Cichy Bór), Jerzy Klonowski (emeryt), Radosław Kozłowski (RDLP Szczecinek) i Janusz Rautszko (nadleśniczy).

I miejsce zajęła drużyna z Nadleśnictwa Miastko w składzie Marcin Majewski, Paweł Sztobnicki i Karol Sztobnicki, detronizując dotychczasowych mistrzów z Nadleśnictwa Karnieszewice (Andrzeja Świerczka, Zbigniewa Kuszlewicza i Mariana Buczka), którzy w tegorocznych mistrzostwach zajęli II miejsce. W klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja zajęła III miejsce. Dla drużyny Nadleśnictwa Szczecinek indywidualnie punktowali: Mirek Matusiak (8. miejsce), Paweł Kutczyński (7. miejsce) i  Aleksandra Dolak (10. miejsce). Nasz debel: Matusiak-Kutczyński zajął 5. miejsce. W kategorii kadry kierowniczej triumfował nadleśniczy Nadleśnictwa Sławno, Sylwester Kupczyk, drugie miejsce zajął Otton Wyszomirski (RDLP Szczecinek), trzecie Krzysztof Major, zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Miastko, zaś nadleśniczy Nadleśnictwa Szczecinek, Janusz Rautszko, był czwarty.

Organizatorem XVI. Mistrzostw było Nadleśnictwo Szczecinek.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii autorstwa Kingi Blajer i Marty Cherbetko.